HAKKIMIZDA

Firmamız, 1965 yılında Cağaloğlu Şeref Efendi Sokak Şeref Efendi Han'da Hamit Orhan Yıkılmaz tarafından kurulmuştur. O yıllarda birçok yayıncıların yanısıra Hürriyet Gazetesi, Milliyet Gazetesi, Tercüman ve Cumhuriyet gazetelerinin yüksek tirajlı kitaplarının cilt ve dağıtımlarında çözüm ortağı olmuştur.

1999 yılından itibaren Özkaracan Matbaacılık ve Ciltcilik San. ve Tic. Ltd. Şti. ve Yıkılmazlar Basın Yayın Promosyon ve Kağıt San. Tic. Ltd. Şti. olarak iki aile şirketiyle yolumuza devam etmekteyiz.

Kitap, dergi, katalog, kutu, etiket, broşür, gazete, takvim gibi ürünleri kendi bünyemizde üretmekteyiz. Şirketlerimizin faaliyet konusu tabaka baskı, mücellit, baskı öncesi olarak üç ana kısma ayrılmıştır. Burada basılan dergi, kitap, katalog, yerel gazete, kutu gibi üretimleri gerçekleştiren firmamız, kendi bünyesinde bütün üretimlerini yaptığı entegre tesise sahiptir.

Baskı öncesi, baskı, baskı sonrası hizmetlerini, bünyemizde mevcut olan makina parkurumuzla müşterilerimize ve gelişmekte olan piyasalara vermeye devam ediyoruz. Tesisimiz 2000 m² üzerine kuruludur.